KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12317381
nr 1231 7381
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, Porträtt. Olja på duk, 42x31
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:58:22
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr